Galanteria papiernicza

Galanteria papiernicza

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą galanterii papierniczej, która obejmuje wiele rozmaitych produktów przydatnych w każdym biurze. W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny wybór kopert, ponieważ mamy zarówno tradycyjne papierowe koperty białe i brązowe w różnym formacie, gładkie i z okienkiem adresowym, jak również koperty specjalne np. koperty bezpieczne do poufnych lub wartościowych przesyłek, czy też koperty powietrzne z wewnętrzną folią bąbelkową. W zależności od potrzeb wszystkie koperty można kupić w paczkach o różnej zawartości od kilku do kilkuset sztuk. Spośród pozostałych produktów należących do galanterii papierniczej polecamy różnego rodzaju notesy, bloczki samoprzylepne, zakładki indeksujące, skoroszyty, zeszyty, bloki, kołonotatniki i inne praktyczne artykuły znajdujące zastosowanie w biurze i domu. W naszym sklepie mogą Państwo także zamówić najpopularniejsze druki akcydensowe m.in. dowody sprzedaży, faktury VAT, kasowe druki KP i KW, wnioski o urlop i wiele innych.

Produktów od 1 do 24 z 178

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produktów od 1 do 24 z 178

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zeszyty, bloczki, karteczki samoprzylepne, koperty - najczęściej przypominamy sobie o nich, gdy bardzo pilnie ich potrzebujemy. Niezbędne w biurze i w domu, w szkole i podczas podróży - każdy z tych drobiazgów powinniśmy mieć stale pod ręką.  Naszą oferta galanterii papierniczej, zawierająca wiele rozmaitych produktów, odpowie na potrzeby najbardziej wymagających.

Skorzystaj z naszej oferty galanterii papierniczej

W asortymencie można znaleźć wybór kopert każdego rodzaju. Mamy koperty w dwóch podstawowych kolorach, białym i brązowym, ale poszukujący barwnych wyjątków na różne okazje znajdą dla siebie zestawy papeteryjne. W naszych magazynach czekają na ciebie koperty w różnym formacie od tradycyjnych A6, przez A4, po B6, przeznaczone do kartotek, np. w przychodniach lekarskich. Znajdziesz tu zestawy gładkie i z okienkiem, koperty specjalne np. koperty bezpieczne do przesyłek poufnych, których zawartość jest chroniona specjalną nieprześwitującą warstwą, koperty rozszerzone na grubszy plik kartek A4, jak choćby praca magisterska czy skrypt lub koperty z folią bąbelkową, służące do zabezpieczania wrażliwych przesyłek.Nasze koperty oferujemy w zestawach różnej wielkości, od kilku do kilkuset sztuk, zależnie od potrzeb zamawiających.

Oferujemy także nieprzebrany wybór papierniczych artykułów piśmiennych - zeszytów w różnych formatach, wielkościach i oprawach, notesów, skoroszytów, kołonotatników i bloków listowych. Osobną grupę produktów stanowią papierowe i tekturowe teczki na dokumenty i skoroszyty. Spośród pozostałych towarów z zakresu galanterii papierniczej polecamy bloczki samoprzylepne i zakładki indeksujące, niezbędne do zapisywania drobnych uwag i zaznaczania ważnych miejsc w książkach i dokumentach oraz pozostałe praktyczne drobiazgi niezbędne w domu czy biurze. Zestawu naszych artykułów dopełniają druki akcydensowe m.in. faktury VAT, kasowe druki KP, bloczki do opłat ZUS i podatków, dowody sprzedaży, wnioski o urlop i wiele innych, a jeśli nie znajdziecie Państwo poszukiwanego wzoru, możemy zaoferować każdy rodzaj druku akcydensowego na zamówienie.