Artykuły spożywcze

Artykuły spożywcze

Składając zamówienie na materiały biurowe w sklepie Renbis, mogą Państwo przy okazji zaopatrzyć swoją firmę w niezbędne artykuły spożywcze. Ofertę produktów spożywczych przygotowaliśmy z myślą o potrzebach pracowników biura oraz tych związanych z przyjmowaniem w firmie klientów i organizowania zebrań lub konferencji. Dlatego w naszym sklepie mają Państwo szeroki wybór napojów, przede wszystkim takich jak woda mineralna. Jest ona pakowana w butelki o różnej pojemności – od tych najmniejszych przeznaczonych dla jednej osoby po duże, kilkulitrowe pojemniki. W ofercie mamy również najlepsze kawy mielone i rozpuszczalne znanych marek, herbaty różnego gatunku (m.in. czarne, ziołowe, owocowe), a także niezbędne do nich cukier, mleko i śmietanki. Zadbaliśmy także o to, by mogli Państwo zakupić najsmaczniejsze polskie ciastka, idealne jako dodatek do kawy i herbaty podczas wszelkich spotkań biznesowych. Wszystkie dostarczane przez nas produkty spożywcze są świeże i mają ważną datę przydatności do spożycia.

Produktów od 1 do 24 z 36

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 24 z 36

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Drobny poczęstunek złożony z napojów oraz słodkości jest nieodłącznym elementem każdego szanującego się biura oraz firmy. Biznesowy savoir vivre wymaga aby klientowi/ kontrahentowi zaproponować coś do picia i przegryzienia. Takie niuanse pomagają budować profesjonalny wizerunek firmy i stwarza miłą atmosferę. Klient czuje się “dopieszczony” i traktowany poważnie.

Kawy, herbaty, wody oraz ciasteczek nie może również zabraknąć podczas wszelkich biznesowych spotkań oraz szkoleń. Uczestnicy mają wtedy możliwość uzupełnienia energii aby wydajnie pracować oraz napicia się gorącego lub zimnego napoju co nieodzowne jest przy wszelkiego typu konferencjach i prezentacjach.

 

Artykuły spożywcze wysokiej jakości dostosowane do biura

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroki wybór artykułów spożywczych, które idealnie nadają się do biura. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, tak aby współgrały z wizerunkiem profesjonalnej firmy. Wybraliśmy jedynie sprawdzone i dobre marki. W naszym sklepie znajdziecie Państwo min:

  • Najlepsze aromatyczne kawy w ziarnach, mielone i rozpuszczalne. Nadają się zarówno do bezpośredniego zaparzenia jak również do ekspresów.
  • Różne gatunki herbat, min czarne, ziołowe, owocowe.
  • Niezbędne dodatki do ciepłych napojów, takie jak cukier, różne rodzaje mleka, śmietanki.
  • Woda w butelkach o różnych pojemnościach. Znajdziecie Państwo zarówno małe poręczne butelki, jak również duże butelki kilkulitrowe.
  • Najsmaczniejsze polskie ciastka, które umilą każdą przerwę i doskonale skomponują się z gorącą kawą lub herbatą.

 

Wszystkie produkty z naszego sklepu dobrano z myślą o firmie oraz biurze.

Kompletując asortyment mieliśmy na uwadze aby wymogi przechowywania dostępnych w ofercie artykułów spożywczych były dostosowane do warunków biurowych i nie wymagały pomieszczeń lub urządzeń chłodniczych. Ponadto, wszystkie artykuły mają długie terminy przydatności. Przechowywanie jest łatwe i nie powoduje dodatkowych kosztów. Otrzymujecie Państwo doskonałą jakość, a produkty dostosowane są tak, aby spełniały wymogi profesjonalnej firmy.