Bilety parkingowe

Bilety parkingowe

Bilety do systemów parkingowych, bilety do parkomatów, bilety do systemów biletowych, bilety na rolce, bilety składane, bilety składane z paskiem magnetycznym

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Rosnące koszty zatrudnienia pracowników oraz problemy z tym związane coraz częściej kierują właścicieli parkingów w stronę systemów bezobsługowych. Do najatrakcyjniejszych lokalizacji pod parking zalicza się centra miast, kurorty bądź okolice atrakcji turystycznych, centrów handlowych czy targowisk. Systemy parkingowe oraz bilety papierowe usprawniają funkcjonowanie tam gdzie są gromadzone kolejki.

 

BILETY I ROLKI PARKINGOWE

Elementem kontroli wjazdu jest terminal wjazdowy wydający jednorazowego użytku zakodowane bilety parkingowe z kodem kreskowym.

Jako doświadczeni specjaliści w branży dostawy materiałów eksploatacyjnych do systemów parkingowych, postanowiliśmy, że będziemy opierać się na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach. Dzięki czemu jesteśmy jednym z czołowych dostawców biletów parkingowych. Oferowane przez nas bilety oraz rolki produkowane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantującego szybki druk o najwyżej jakości. Ponadto oferujemy błyskawiczne dostawy wszystkich materiałów do systemów parkingowych. 

 

Bilety oraz rolki służą do wydruku biletów parkingowych. Posiadamy w bardzo atrakcyjnych cenach zarówno bilety jak i rolki. Oferujemy szeroką gamę produktów, aby spełniały one oczekiwania i wymagania wielu Klientów. Ponadto każda rolka jest zabezpieczona osobno w folię przez co jest chroniona przed zawilgoceniem. Posiadamy jedną z najlepszych ofert na rynku do systemów wyposażonych w drukarki termiczne, czy też z odczytem danych z paska magnetycznego.

 

Oferujemy:

  • bilety do systemów parkingowych,
  • bilety do parkomatów,
  • bilety do systemów biletowych,
  • bilety na rolce,
  • bilety składane,
  • bilety składane z paskiem magnetycznym.

Bilety z paskiem magnetycznym wykonywane są w jednej z dwóch technologii: 
• klejone na zimno,
• zgrzewane,

 

Są to tanie nośniki danych, a wysoką jakość oferowanych przez nas usług i produktów doceniają zarówno duże firmy jak i mniejsi odbiorcy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej kategorii i zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!