Do faksów, kas fiskalnych, kalkulatorów i parkomatów

21 produkt(ów)

na stronę

21 produkt(ów)

na stronę

Papier i rolki do faksów i parkomatów

W codziennym życiu korzystamy z wielu urządzeń, ułatwiających codzienną pracę. Często sprzęty potrzebują dodatkowego materiału, aby mogły poprawnie działać. Przykładowo pieczęcie należy zaopatrzyć w odpowiedni tusz, czy drukarkę w odpowiedni toner oraz kartki. Papier używany jest także do faksów, kas fiskalnych, kalkulatorów oraz nawet parkomatów.
Jeśli poszukujesz odpowiedniej jakości papieru do któregokolwiek z powyżej wymienionych urządzeń, serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty. Możesz sprawdzić jak szeroki wachlarz asortymentu posiadamy, klikając tutaj. Nie ma nic gorszego, niż niemożność skorzystania z udogodnień, jakie niesie za sobą użycie danego sprzętu z powodu braku materiału, który wykorzystuje. Dzięki Naszej firmie możesz w łatwy sposób uzupełnić zapasy papieru, w zależności od tego, czy jest on potrzebny do:
  • faksu,
  • kasy fiskalnej,
  • kalkulatora,
  • parkomatu.

Posiadanie tego rodzaju papieru w rezerwie pozwoli uniknąć wielu stresowych sytuacji. Wyobraźmy sobie, do czego może doprowadzić koniec papieru w kasie fiskalnej i jego brak na stanie firmy. Praktycznie, niemożność wystawienia paragonu oznacza, że powinniśmy nie świadczyć usług, dopóki nie przywrócimy pełnej sprawności urządzenia.

Jaki jest właściwy papier do faksów, kas fiskalnych, kalkulatorów i parkomatów?

Papier do tego typu urządzeń jest sprzedawany w postaci zwoju na rolce. Pokryty jest chemiczną warstwą, która pod wpływem ciepła powoduje wystąpienie nadruku. Papier, który posiadamy w Naszym asortymencie jest wysoce trwały oraz odporny na czynniki zewnętrzne. Jest to szczególnie ważne w przypadku wykorzystania produktu w parkomatach, których stoi na zewnątrz i podatny jest na działanie różnych warunków atmosferycznych. Sprzedawane przez Nas produkty pochodzą od najbardziej popularnych producentów, których wyroby charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki skorzystaniu z oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy, z pewnością spełnione zostaną najwyższe oczekiwania. Nasza firma gwarantuje pełną satysfakcję z zakupionych produktów. Serdecznie zapraszamy, do zapoznania się z Naszą aktualną ofertą.