Tonery zamienniki Dell Color

Tonery zamienniki Dell Color

Firma Dell może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie najnowszych technologi. Jako producent kolorowych drukarek laserowych, również ma wiele do zaoferowania. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom finansowym, poniżej przedstawiamy ofertę zamienników tonerów do kolorowych drukarek laserowych firmy Dell. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt. Postaramy się uzupełnić naszą ofertę.

Produktów od 1 do 24 z 31

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 24 z 31

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

W kategorii dostępne są zamienniki tonerów do laserowych drukarek Dell Color. Są to produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się dużą wydajnością w użytkowaniu i niezwykle atrakcyjną ceną. Tonery są bezpieczne dla drukarek i nie powodują uszkodzeń w drukarce. Koszty alternatywnych tonerów wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od modelu drukarki Dell i koloru tuszu. W ofercie znajdują się tonery w podstawowych kolorach CMYK - Cyan, Magenta, Yellow oraz key color - czarny. 

Najważniejsze parametry tonerów do drukarek

Tonery są oznaczane parametrami, które są bardzo istotne przy wyborze odpowiedniego modelu. Jakie są najważniejsze parametry tonerów do drukarek laserowych?

  • oznaczenie tonera i kolor - są to pierwsze parametry, na które zwraca się uwagę wybierając toner. Oznaczenie tonera mówi o tym, do jakiego modelu drukarki jest on przystosowany. Często jeden rodzaj tonera pasuje do kilku różnych modeli drukarek. Kolor określa oczywiście, jakiego koloru jest tusz w tonerze. Niektóre tonery są kompletowane w zestawy, w których można nabyć pełną paletę kolorów w cenie z reguły bardziej korzystnej, niż przy zakupie każdego koloru osobno.
  • wydajność - przyjęto, że wydajność tonera określa się w ilości stron, jakie mogą zostać zadrukowane przy pokryciu tuszem ok. 5% powierzchni strony A4. Wydajność zależy nie tylko od samego tonera, ale też od rozmiaru drukarki - małe, domowe urządzenia cechują się mniejszą wydajnością wydruku niż duże, profesjonalne drukarki biurowe.
  • cena - parametr, który najbardziej różnicuje się pomiędzy tonerami oryginalnymi a zamiennikami. Zamienniki nie odstają bowiem wydajnościowo i jakościowo mocno od oryginałów, za to są o wiele tańsze.

Czy zamienniki są bezpieczne?

Choć zdarza się, że producenci drukarek przestrzegają przez używaniem tonerów alternatywnych, strasząc zniszczeniem urządzenia, to tylko plotka. W rzeczywistości zamienniki powstają z używanych już kaset, które są regenerowane lub refabrykowane, wobec czego są całkowicie dopasowane do odpowiedniego modelu drukarki i bezpieczne. Ponadto, zamienniki pochodzące od zaufanych producentów są wydajne, można je dostać w atrakcyjnej cenie i nie ustępują jakością oryginalnym tonerom, ponieważ w dużej mierze wykonywane są z tym samych półproduktów.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie znajdą państwo produkty z zaufanych źródeł, o wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie. Tonery alternatywne do drukarek laserowych Dell oferowane w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i kompatybilne z odpowiednimi modelami drukarek, zgodnie z oznaczeniem. Zapraszamy do zakupów!