Kartony

Kartony

Kartony do pakowania

Klapowe kartony wykonane z tektury różnej grubości i rozmiarów.

Produkty na zamówienie. Możliwość przygotowania innych rozmiarów niż w ofercie

Brak produktów spełniających kryteria.

Kartony do pakowania - dlaczego tak ważne?

Prowadząc własny biznes, nie można żadnego z jego elementów pozostawić przypadkowi. To się mści. Dotyczy to przede wszystkim sposobu, w który paczki są wysyłane do klientów. Duża liczba firm ma skłonność do tego, aby oszczędzać tam, gdzie nie zawsze jest to wskazane. Na przykład oszczędzając na dobrej jakości kartonach. Co wtedy się dzieje? Jakie są konsekwencje tego, że kartony do pakowania w twojej firmie są niskiej jakości lub nawet wielokrotnie użytkowane?

Przede wszystkim narażasz dobre imię swojej firmy. Koszt produkcji jednej sztuki kartonu, który jest naprawdę dobrej jakości, to kilkadziesiąt groszy. Dodajmy do tego, że ten koszt możesz wliczyć w koszty prowadzenia swojej firmy.

Wysyłając paczki zapakowane w niskiej jakości kartony do pakowania, pomięte lub wykonane z cienkiej tektury, dodatkowo narażasz swoje produkty i samego siebie na stratę. Bo jeśli klient otrzyma uszkodzony produkt, na pewno go zareklamuje. Koszt zostanie wypłacony z odszkodowania firmy kurierskiej, ale z pewnością nie będzie już skłonny do tego, aby wrócić ponownie do twojego sklepu.

Zatem warto inwestować w dobrej jakości kartony do pakowania, bo to najprościej na świecie się opłaca. I ty możesz być spokojny o zadowolenie swojego klienta, a on będzie polecać twój sklep swoim znajomym, wiedząc że każde zamówienie jest obsługiwane tak jak należy i że do niczego nie można się doczepić, ponieważ zamówienia są realizowane w najwyższym standardzie jakości obsługi klienta.