Tonery oryginalne

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Postaw na jakość

Jak Cię widza, tak Cię piszą, mówi stare porzekadło i jest w tym sporo racji. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, pracujesz w biurze, w szkole, jesteś studentem albo uczniem, prędzej czy później będziesz musiał coś wydrukować. Wszystko jedno, czy będzie to faktura, wykres, wypracowanie czy grafiki do prezentacji, ich jakość wiele o Tobie powie. Nie chodzi o samo przygotowanie, ale efekt finalny, który na papierze może diametralnie różnić się od tego, jaki widzieliśmy na ekranie komputera. Nic tak nie podnosi ciśnienia, jak wyblakłe kolory, rozmazany tekst albo śnieżnobiała kartka, która po opuszczeniu drukarki wygląda jak papier gazetowy. A co pomyśli o nas odbiorca, gdy zaprezentujemy mu taki dokument? Jak to będzie świadczyć o naszym profesjonalizmie? Oprócz spalenia się ze wstydu, nie pozostanie nam nic więcej.

Postaw na oryginalne tonery

Przedstawiony powyżej czarny scenariusz, to tylko jedna z opcji, która wcale nie musi się spełnić. Pamiętajmy, wybór dobrej drukarki to dopiero połowa sukcesu. Równie istotny jest dobór odpowiednich tonerów. Zauważmy, że jeśli zdecydujemy się na drukarkę niskobudżetową, to wymiennik do niej zazwyczaj przekroczy cenę samego urządzenia. W przypadku markowego sprzętu, sytuacja jest całkowicie odwrotna, a zakup oryginalnego tonera nie jest dużo droższy od zamiennika. Dodatkowo zyskujemy gwarancję pięknego i czystego wydruku. Nie twierdzimy oczywiście, że tonery regenerowane to zły wybór, ale w ich przypadku nigdy nie będziemy mieli stuprocentowej pewności (wiele też zależy od tego, kto je uzupełnia).

Nie zapominajmy, że oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek to nie tylko jakość, ale także dbałość o nasze urządzenie. Nie chcielibyśmy, by wadliwy zamiennik rozpadł się w naszym urządzeniu za kilka albo kilkanaście tysięcy złotych. Wówczas czyszczenie i wymiana części będzie o wiele bardziej kosztowna, niż zapas tonerów na cały rok. Wielce prawdopodobne, że stosując zamienniki stracimy gwarancję na nasze urządzenie.

Podsumowując, jeśli zdecydujemy się na tonery oryginalne, otrzymamy idealny wydruk o odpowiednim nasyceniu kolorów, możemy być spokojny o nasze urządzenie i na pewno nie stracimy gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie wątpliwości, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.