Środki czystości

Środki czystości

W każdym biurze niezbędne są środki chemiczne służące do utrzymania porządku w pomieszczeniach, a także artykuły higieniczne do łazienek pracowniczych. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zamawianie takich produktów wraz z artykułami biurowymi, do czego Państwa serdecznie zachęcamy. W ofercie mamy wszelkie niezbędne preparaty do utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, czyli uniwersalne płyny do mycia, płyny do mycia naczyń, środki do pielęgnacji podłóg i mebli, mycia szyb itp. Osobną grupę stanowią środki do mycia łazienek i WC, gdzie utrzymanie właściwej higieny jest szczególnie ważne. Oprócz środków myjących i dezynfekujących oferujemy również odświeżacze powietrza oraz zapachowe kostki WC. W naszym sklepie mogą Państwo zamówić wszelkie środki higieniczne takie jak mydła (w kostce, w płynie, antybakteryjne), ekonomiczne rolki papieru toaletowego i ręczników papierowych, także do łazienkowych pojemników i dystrybutorów. Dodatkowo oferujemy duży wybór worków na śmieci do koszy o różnej pojemności.

Produktów od 1 do 24 z 56

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produktów od 1 do 24 z 56

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

     Środki czystości są niezbędne w użytku domowym jak i również w środowisku pracowniczym. Stosować je można w każdym pomieszczeniu, na przykład w biurze, magazynie oraz na hali. Do podstawowych produktów zaliczane są:

  • środki do pielęgnacji mebli i podłóg
  • płyny do mycia
  • środki piorące

    W ramach środków czystości można nabyć wysokiej jakości środki do pielęgnacji mebli i podłóg, do których można zaliczyć płyny uniwersalne. Sprawdzają się one przy czyszczeniu nawierzchni: płytek i drewnianych podłóg. Są one bardzo efektywne, pozostawiają po sobie przyjemny zapach i ładny połysk. Pozostawiają one po sobie również ochronną warstwę, dzięki czemu drewno dłużej zachowa swoje właściwości.

     Środki do mebli są bardzo delikatne ale i jednocześnie efektywne w działaniu, skutecznie pielęgnują one kompozyty drewniane. Bardzo łatwo usuwają ślady palców, kurzu i innych zabrudzeń. W walce z zabrudzeniami, powstałymi na odzieży, świetnie poradzą sobie z kolei środki piorące. Mogą być one stosowane w przypadku każdej tkaniny, usuwają plamy po tłuszczu i smarze.

Środki czystości niezbędne w środowisku pracowniczym

       W środowisku domowym i pracowniczym sprawdzają się płyny do szyb, które pozostawiają po sobie ładny połysk. Zapobiegają one również dalszemu osadzaniu się kurzu na szybach. Płyn taki można w łatwy sposób rozprowadzać po powierzchni szyby, za pomocą wygodnej w użyciu pompki. Płyny do mycia mają działanie bakteriobójcze.

    Do podstawowych środków czystości zaliczane jest również mydło, które jest niezbędne w każdej toalecie. Zmywa ono z rąk wszystkie zarazki i brudy, tym samym pozostawiając przyjemny zapach. W łazience nie może również zabraknąć produktów do czyszczenia samej toalety, są to silne preparaty, które usuwają bakterie i grzyby w z powierzchni muszli. W łazience nie może zabraknąć również ręczników papierowych ani papierów toaletowych.

     Dużą popularnością cieszą się także środki czyszczące w postaci proszku, są one bardzo wydajne. Mają duże zastosowanie m.in. w środowisku gastronomicznym, świetnie usuwają zaschnięty tłuszcz dzięki swojej drobnoziarnistej budowie. Co ważne, drobinki skutecznie czyszczą powierzchnię, ale jej nie rysują. Mogą być stosowane w przypadku powierzchni emaliowanych, chromowanych jak i również ceramicznych. Z powodzeniem można takimi środkami czyszczącymi, usunąć brud ze zlewu, umywalki oraz kuchenki. Reasumując, warto zaopatrzyć się w porządne środki, które pozostawią czyste i higieniczne pomieszczenie.

Ostatnie wpisy na blogu