Folia stretch

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę

Folia Stretch do pakowani

Znany i ceniony na polskim rynku sklep internetowy Renbis oferuje wiele produktów biurowych i eksploatacyjnych.  Produkty służące do pakowania cieszą się jednak największą popularnością.

Stretch jest już od paru dobrych lat produktem, który zdominował rynek w wielu dziedzinach naszego życia. Korzystają z niego magazyny, biura, wielkie i małe hale przemysłowe, czy nawet stoiska spożywcze. Podstawowym surowcem folii stretch, jest polietylen o niskiej gęstości.   Charakteryzuje się on dużą rozciągliwością i bardzo fajnie dopasowuje się do wszelkich kształtów różnych towarów. W Rebisie możemy zamówić ręczne folie przezroczyste jak i ręczne czarne folie.

Zastosowanie Folii Stretch

Każdy zakład produkcyjny mając magazyn, lub wysyłając towar do klientów powinien dokładnie zabezpieczyć swój towar przed wilgocią, nasłonecznieniem, pyłem i wszechobecnym brudem. Podczas transportu to nieodzowny produkt, który zapobiega wywróceniu, przesunięciu towaru i jest on na pewno gwarantem dotarcia każdego towaru bez żadnych skutków ubocznych. To bardzo wydajny produkt, który ma wiele właściwości zapewniających długi okres trwałości. W dzisiejszych czasach tylko folia stretch odpowiednio zabezpiecza wszelkie towary i produkty na paletach i w czasie transportu. W każdej hali produkcyjnej gotowy wyrób, lub półprodukt w łatwy i szybki sposób dzięki folii stretch będzie zabezpieczony i odstawiony w odpowiednie miejsce.

To jeden z potrzebniejszych produktów w firmach o każdym rodzaju działalności. Często wykorzystywany przy nadawaniu przesyłek w większości firm kurierskich. Ciemny, czarny stretch doskonale nadaje się do wszelakich paczek. Zabezpieczenie takim stretchem jest bardzo praktyczne. Wnętrze paczki, przesyłki nie jest niewidoczne dla oka, a warunki atmosferyczne nie przedostają się do wewnątrz.

Wśród artykułów do pakowania to na pewno jeden z lepszych produktów, który jest obecnie chyba najlepszą  opcją ochronną towarów na świecie.

 

Firma Rebis poleca i gwarantuje wszystkim potencjalnym klientom najlepszą jakość tego produktu