Koperty

Produktów od 1 do 24 z 105

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produktów od 1 do 24 z 105

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

 Koperty w różnych rozmiarach

Oferujemy różne rodzaje kopert w atrakcyjnych cenach. Można u nas znaleźć zarówno produkty o standardowych parametrach, jak i propozycje o rzadziej spotykanych wymiarach. Zachęcamy do zakupu opakowań zawierających większą liczbę kopert, w zależności od indywidualnych preferencji.

Szeroki wybór kopert – produkty dostosowane do potrzeb

W naszej galanterii papierniczej można znaleźć koperty białe i brązowe o najróżniejszych parametrach. Posiadają one odpowiednią gramaturę, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w swojej roli. Z łatwością można dostosować konkretne produkty do aktualnych oczekiwań. Nasz asortyment jest doskonałym wyborem między innymi pod kątem sklepów internetowych. Udostępniamy koperty powietrzne w różnych formatach, które można wykorzystać do przesyłania produktów o mniejszych gabarytach. Od wewnętrznej strony posiadają one folię bąbelkową, bardzo dobrze przyklejoną do koperty, stanowiącą doskonałe zabezpieczenie wysyłanego towaru. Nasze produkty są wygodne w użytkowaniu, czego dowodem są chociażby koperty z paskiem samoprzylepnym. Mocny klej gwarantuje bezpieczne zamknięcie przesyłki na czas transportu. W ofercie znajdują się koperty z oknem i bez okna, w standardowych formatach.

Galanteria papiernicza – koperty i akcesoria

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą galanterii papierniczej – udostępniamy nie tylko papierowe koperty, ale także praktyczne teczki kopertowe. Z powodzeniem można je wykorzystywać do przechowywania, segregowania i przenoszenia dokumentów. Oferujemy teczki z wygodnym zapięciem, które z łatwością otwiera się i zamyka. W sprzedaży znajdują się także noże do kopert zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Naszym akcesoriom nie można odmówić wytrzymałości, dzięki której doskonale sprawdzają się w swojej roli.

Wśród bogatej oferty kopert i akcesoriów każdy klient znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość asortymentu. Nasze produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników galanterii papierniczej.