Podkładki pod Myszy i Klawiaturę

Jeżeli potrzebujesz akcesoriów komputerowych nasz sklep Renbis posiada szeroką ofertę nowoczesnych produktów, które są idealnym wyposażeniem każdego biura jak i domowego gabinetu czy zakątka komputerowego. Produkty są wykonane z wysokiej, jakości materiałów a niewygórowane ceny dają możliwość skorzystania z naszej oferty niemalże każdemu. Pragniemy zaprezentować zarówno elementy pomocnicze w pracy z komputerem takie jak podkładki pod mysz zwyczajne jak i te ze specjalnymi podkładkami odciążające nadgarstek, jak i wysoce specjalne akcesoria takie jak ergonomiczne podnóżki czy też fantastyczne podstawki pod monitor czy chłodzące podkładki pod laptop i szuflady pod klawiatury.

15 produkt(ów)

na stronę

15 produkt(ów)

na stronę

Podkładki pod mysz

Podstawowe akcesoria biurowe, do których niewątpliwie zalicza się podkładka pod mysz, mogą znacząco ułatwić pracę. Dostępne w sklepie Renbis produkty zostały dobrane tak, aby spełniały oczekiwania każdego, kto przed komputerem spędza długie godziny. Widoczne w tej kategorii podkładki są ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu. Niektóre modele posiadają dodatkowe oparcie odciążające nadgarstek.

Strona ta została rozszerzona o akcesoria ułatwiające zachowanie odpowiedniej pozycji i komfortu podczas pracy przy biurku. Znajdą Państwo tutaj takie produkty jak: podkładka pod mysz, podnóżek ergonomiczny, podstawka pod monitor i laptopa czy szuflada na klawiaturę z miejscem dla myszy komputerowej.

Cechy dobrej podkładki pod mysz

Kluczowymi elementami, którymi odznacza się dobra podkładka pod mysz jest materiał z którego ją wykonano, grubość i wymiary. Elementy te wpływają nie tylko na komfort użytkowania, ale też prawidłowe działanie urządzenia.

Materiał (guma, tkanina) - najczęściej stosowanym, sprawdzonym rozwiązaniem jest lekko chropowata powierzchnia, jednocześnie zapewniająca poślizg myszce oraz gumowany spód. Tkanina pokrywająca wierzchnią warstwę musi być odporna na przetarcia. Dolna warstwa powinna z kolei zapewniać przyczepność podkładki. W tym celu często jest ona gumowana.

Grubość - ma zapewnić równowagę między sztywnością a elastycznością i pomagać niwelować ewentualne nierówności blatu. Większość polecanych podkładek ma ok. 3 mm . Bardzo cienka podkładka często wykonana jest z tworzywa sztucznego i łatwo ulega odkształceniu, co utrudnia prawidłowe działanie myszy optycznych i laserowych.

Wymiary - powinny umożliwić swobodne operowanie na podkładce bez konieczności ciągłego podnoszenia urządzenia. Podkładka pod mysz przeznaczona dla graczy, może zajmować znaczną powierzchnię. Przyjmuje się jednak, że rozmiar (długość i szerokość) musi odpowiadać także ilości miejsca na biurku.

Korzyści ze stosowania produktów wysokiej jakości

Dobrze dopracowane produkty pozwalają na precyzyjną pracę myszki, na odpowiedniej przestrzeni. Zapewni też ochronę biurka przed zarysowaniem plastikowym urządzeniem. Mniej istotnym elementem jest też aspekt wizualny. W celu porównania weźmy tworzywo sztuczne i dobrze wykończoną tkaninę. Ta druga będzie przyjemniejsza w dotyku i bardziej estetyczna.

Podkładka pod mysz z podparciem nadgarstka

Charakterystyczną cechą ergonomicznych podkładek pod myszkę jest podpórka pod nadgarstek. Okazuje się ona bezcenna dla osób pracujących długie godziny przy komputerze. Jej działanie polega na odciążeniu ręki poprzez utrzymywanie dłoni w naturalnej pozycji. Pozwala to uniknąć zaburzeń takich jak zespół cieśni nadgarstka spowodowanych długotrwałym uciskiem nerwów.

Alternatywą do tego typu akcesoriów komputerowych jest standardowa, płaska podkładka pod mysz. Materiał z którego jest wykonana jest podobny. Mimo to jest bez porównania mniej komfortowa. Jej jedyną przewagą jest niska cena, czasami oscylująca nawet w okolicach kilku złotych. Podkładka pod mysz z podparciem nadgarstka kosztuje kilkadziesiąt i jest zalecana zarówno graczom, jak i pracownikom biurowym.

Niestandardowe akcesoria komputerowe

Do niestandardowych rozwiązań biurowych zalicza się między innymi podkładka podświetlana. Zwykle są to akcesoria nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale dobrze dopracowane i starannie wykonane. Podświetlenie jest kluczowe zwłaszcza dla graczy, ale znajduje zwolenników również wśród pracowników branży IT.

Coraz częściej spotykane są też podpórki do laptopów. Ich rodzaj zależy głównie od wielkości komputera. Cena z kolei może wahać się w przedziałach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Lepsze modele posiadają wentylatory, a nawet stację dokującą.

W tej kategorii umieściliśmy również podnóżki. Okazują się one wyjątkowo przydatne dla niskich osób, których długość nóg nie pozwala na swobodne sięganie podłoża. Dzięki temu stopy zawsze znajdą oparcie. Szczególnie istotne staje się podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Ciekawą opcją jest też podpórka pod nadgarstek występująca oddzielnie od samych podkładek. W naszym sklepie polecamy żelową podkładkę, która zapewnia dobre podparcie przy zachowaniu optymalnej sztywności. Na podobnej zasadzie działa podkładka pod klawiaturę. Ten rodzaj akcesorium wspiera pozycję dłoni podczas pisania.

Zobacz nasze ostatnie wpisy na blogu

Podkładki Pod Mysz i Klawiaturę

Jeżeli potrzebujesz akcesoriów komputerowych, nasz sklep Renbis posiada szeroką ofertę nowoczesnych produktów, które są idealnym wyposażeniem każdego biura jak i domowego gabinetu czy zakątka komputerowego. W naszej ofercie znajdziesz również podkładki gamingowe, które zapewniają komfort i precyzję podczas gry. Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a niewygórowane ceny dają możliwość skorzystania z naszej oferty niemalże każdemu. Pragniemy zaprezentować zarówno elementy pomocnicze w pracy z komputerem takie jak podkładki pod mysz zwyczajne, jak i te ze specjalnymi podkładkami odciążającymi nadgarstek, wysoce specjalne akcesoria takie jak ergonomiczne podnóżki, podstawki pod monitor, chłodzące podkładki pod laptop i szuflady pod klawiatury. Czytaj dalej

Podkładki pod klawiaturę - Popraw komfort swojej pracy przy komputerze

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo codzienna praca przy komputerze wpływa na nasze samopoczucie. Długie godziny spędzane przy biurku wymagają nie tylko skupienia, ale przede wszystkim skomplikowanej interakcji naszego ciała z otoczeniem. Kluczową rolę odgrywają tu odpowiednio dobrane akcesoria ergonomiczne, a wśród nich podkładki pod klawiaturę, które są fundamentem ergonomicznego miejsca pracy. test

Prosta, a tak efektywna zmiana, jaką jest użycie podkładki pod klawiaturę, może mieć niebagatelny wpływ na zdrowie nadgarstka, a co za tym idzie - na komfort pracy i efektywność naszej działalności. Dbając o każdy detal, możemy przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia i problemów zdrowotnych, których przyczyną często bywa właśnie niewłaściwa pozycja podczas pracy. Czytaj dalej

Podkładki pod mysz do komputera

Podkładki pod mysz to standardowe akcesorium usprawniające pracę przy komputerze. Wydawać by się mogło, że zakup podkładki pod myszkę to nic trudnego, jednak ilość i różnorodność produktów z jakimi spotkasz się w sklepie może Cię zaskoczyć. Na co zatem zwrócić uwagę gdy kupujesz podkładkę pod mysz? Czytaj dalej

Podkładka pod nadgarstek do pracy

Podczas pracy przy komputerze ważna jest prawidłowa postawa a także wygodne i poprawne ustawienie nadgarstka. Przy częstym i długotrwałym używaniu klawiatury i myszki narażamy się na sztywnienie nadgarstków oraz ból i cierpnięcie dłoni wywołane uciskiem na nerwy i naczynia krwionośne. Podkładka pod nadgarstek to skuteczne i proste rozwiązanie zapobiegające uciążliwym dolegliwościom. Czytaj dalej

Jak wybrać idealną podkładkę pod nadgarstek

Praca biurowa często kojarzy się z komfortem i niewielkim ryzykiem zawodowym. Jednak długie godziny spędzone przed komputerem mogą prowadzić do chronicznych dolegliwości, takich jak zespołu cieśni nadgarstka. Jednym z kluczowych elementów zapewniających komfort pracy jest wybór najlepszej podkładki pod nadgarstek, która nie tylko odciąży nadgarstki, ale również zapobiegnie poważnym kontuzjom wynikającym z monotonnych ruchów.

Aby efektywnie zapobiegać zespołowi cieśni nadgarstka i innym schorzeniom pracowników biurowych, niezbędne jest przemyślane dopasowanie akcesoriów wspierających ergonomię stanowiska pracy. Przyjrzyjmy się, na co zwrócić uwagę wybierając idealną podkładkę, która stanowi podstawę ergonomicznej przestrzeni pracy. Czytaj dalej