Do pakowania

Do pakowania

W naszym sklepie mamy szeroką gamę produktów służących do pakowania, z których korzystają przede wszystkim biura, sklepy i magazyny, a także przedsiębiorstwa przemysłowe. Oferujemy różnego rodzaju folie stretch bezbarwne i w kolorze czarnym stosowane przy pakowaniu przesyłek o różnych gabarytach, a także dwuwarstwową folię bąbelkową i ekonomiczną tekturę falistą. W sklepie znajdą Państwo również profesjonalne taśmy polipropylenowe zaciskowe do bandowania oraz zapinki. W ofercie posiadamy szeroki wybór kartonów tekturowych, dostępnych w wielu rozmiarach oraz niezbędne do nich taśmy pakowe. Nasze kartony to solidne, trzy- lub pięciowarstwowe pudła, które doskonale nadają się do pakowania produktów oraz ich transportu. Sklepom polecamy reklamówki HDPE w bardzo korzystnych cenach, pakowanych w komplety po 200 sztuk. W naszym asortymencie artykułów do pakowania znajdą Państwo również gumki recepturki o średnicy 40, 60 i 70 mm, a także oklejarki do taśm pakowych oraz bardzo solidne rękawice magazynowe.

17 produkt(ów)

na stronę

17 produkt(ów)

na stronę

Przy wysyłaniu paczki ogromną rolę odgrywa sposób, w jaki zapakujemy dostarczane towary. Ma to znaczenie nie tylko dla firm, które prowadzą sprzedaż w systemie na odległość, ale również dla osób prywatnych. Bez względu na to, jaki charakter ma nasza przesyłka, ważne jest to, aby dostosować opakowanie do jej rozmiarów, a także wytrzymałości. Ważna jest również ogólna estetyka, na którą wpływ ma, między innymi, uporządkowanie zawartości dostarczanej paczki w odpowiedni sposób.

Znaczenie artykułów do pakowania

Należy pamiętać o tym, że rozmaite towary charakteryzują się nieraz nieco odmiennymi cechami. Z tego względu trzeba dostosować sposób pakowania do specyfiki poszczególnych przedmiotów. Warto wziąć pod uwagę czynniki takie jak, między innymi:

  • gabaryty
  • wytrzymałość
  • uporządkowanie

Dość oczywiste jest, że malutkiego przedmiotu nie powinno się wysyłać w ogromnym kartonie. Wymiary pudełka trzeba dopasować do gabarytów dostarczanego przez nas towaru. Nie bez znaczenia pozostaje również wytrzymałość konkretnej przesyłki - wrażliwe na uszkodzenie przedmioty warto w pewien sposób zabezpieczyć. Można do tego wykorzystać chociażby popularną folię bąbelkową, która może zapewnić swego rodzaju amortyzację w trakcie przewożenia paczki z rzeczami podatnymi na stłuczenie. Jeżeli w naszym pudełku znajduje się wiele elementów, na przykład stosiki wizytówek, dobrze jest je uporządkować. Warto zastosować wówczas gumki recepturki, czy też folię stretch. Na koniec natomiast należy całościową paczkę okleić taśmą pakową, aby karton nie otwierał się samoistnie. 

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć szeroką gamę artykułów do pakowania. Niejednokrotnie mogą okazać się one bardzo przydatne lub wręcz niezbędne. Nieuporządkowana i nieodpowiednio zapakowana przesyłka może budzić mieszane uczucia - wizytówki rozrzucone chaotycznie po pudełku lub stłuczony kubeczek mogą nie zrobić dobrego wrażenia. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dopasować zastosowane akcesoria do pakowania do specyfiki zawartości paczki.