Etykiety i znaki

Etykiety i znaki

W sklepie Renbis mogą Państwo zamówić najwyższej jakości etykiety w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasz katalog produktów obejmuje etykiety różnego rodzaju i w wielu rozmiarach do wyboru. Możemy Państwu dostarczyć między innymi: etykiety uniwersalne samoprzylepne do drukarek laserowych i atramentowych, etykiety termiczne do kodów kreskowych, etykiety termotransferowe półbłyszczące o wysokiej odporności mechanicznej i chemicznej, etykiety adresowe do drukarek biurowych, a także etykiety samoprzylepne do płyt CD, dyskietek oraz kaset wideo. Większość etykiet oferujemy w wielu wariantach rozmiarowych. Polecamy Państwu estetyczne i trwałe znaki oraz etykiety informacyjne służące m.in. oznaczeniu toalet, zakazu palenia, używania telefonów komórkowych czy wprowadzania psów na teren obiektu. W przypadku nieznalezienia przez Państwa jakiegoś rodzaju etykiet zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Zapewniamy bardzo szybkie dostawy nie tylko na terenie Warszawy, ale również do wszystkich miejsc w Polsce.

11 produkt(ów)

na stronę

11 produkt(ów)

na stronę

W codziennym życiu na każdym kroku spotykamy się z masą informacji, oznaczeń, które są przedstawione w formie obrazkowej, aby odbiorca mógł je łatwo przyswoić. Opisujemy miejsca, rzeczy, przestrzenie tylko po to, aby każdemu z nas żyło się po prostu lepiej. Bardzo ważnym czynnikiem, o którym zapomina wiele osób, jest jakość oraz przejrzystość znaków, bo chyba nikt z nas nie lubi zastanawiać się, do czego dane urządzenie służy, albo jakie właściwości posiada. Etykiety mają ogromny wpływ na wiele spraw, dlatego musimy wybierać te najlepsze, które spełnią nasze oczekiwania.

Ułatwiajmy życie etykietami i znakami

W natłoku informacji, które spadają na nas każdego dnia, łatwo jest coś pominąć, przeoczyć. Szczególnie kiedy mamy do czynienia z regulaminem w formie ściany tekstu. Czy chce nam się to czytać? Odpowiedź jest prosta. Zupełnie inaczej ma się sprawa, jeżeli powiesimy znaki, które dają nam informacje, albo zakazują pewnych czynności — podświadomie interpretujemy znak i po prostu się do niego stosujemy. Podobnie jest w przypadku oznaczeń stosowanych na przedmiotach, których nie potrafimy rozpoznać, lub też nie wiemy, jakie mają zastosowanie. Doskonałym przykładem może być tutaj płyta DVD — fizycznie nie mamy możliwości dowiedzenia się, co się na niej znajduje, dopóki nie włożymy jej do napędu i nie sprawdzimy. Kiedy jednak mamy wiedzę, co jest na niej nagrane, to możemy to łatwo oznaczyć, używając samoprzylepnej etykiety i od tej pory już nie będziemy się zastanawiać, na którym dysku mamy zdjęcia i filmy z wakacji, a na której jest nasza ulubiona gra. Zastosowań etykiet i znaków jest cała masa, mogę z całą pewnością stwierdzić, że każdy przedmiot znajdujący się obecnie w zasięgu wzroku ma jakiś opis, znak, czy też właśnie etykietę. Oznaczysz w ten sposób swoją własność, przekażesz informację, że na posesji znajduje się pies, dasz do zrozumienia, że nie życzysz sobie u siebie w lokalu palaczy. Opiszesz listy i przesyłki kurierskie, wydrukujesz dokument ze swoimi danymi. Jedynym ograniczeniem w kwestii użycia etykiet i znaków jest własna wyobraźnia.