Papier

Papier

Za pośrednictwem naszego sklepu online mogą Państwo bardzo szybko uzupełnić zapasy każdego rodzaju papieru, który oferujemy w niezwykle korzystnych cenach. W naszej ofercie znaleźć można uniwersalny biały papier ksero w formatach A3 i A4, który dostępny jest w różnej gramaturze od 75 do 280 g/m2. Mogą go Państwo zamówić w dowolnej ilości – proponujemy zarówno tradycyjne opakowania zawierające 500 arkuszy, jak też ekonomiczną paletę papieru obejmującą 240 ryz. W sklepie znajduje się również bogata oferta papieru kolorowego w niemal 30 różnych kolorach, a także papier fotograficzny do drukarek atramentowych. Dla firm używających specjalistycznych drukarek i urządzeń drukujących proponujemy wysokiej jakości papier do drukarek igłowych, a także: rolki do faksów, rolki offsetowe do maszyn liczących, rolki samokopiujące(25 lat gwarancji na trwałość kopii!) oraz rolki termiczne, w tym rolki do automatów parkingowych o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych i sprawdzonych producentów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że spełnią najwyższe oczekiwania jakościowe.

Produktów od 1 do 24 z 62

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produktów od 1 do 24 z 62

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Papier komputerowy - miej go zawsze pod ręką i nie daj się zaskoczyć!

Papier komputerowy jest obecnie tak ważny, jak kiedyś - w starej, dobrej tradycji kancelaryjnej - papier listowy. Po prostu trzeba go mieć w pracy i w domu, obok komputera służbowego lub prywatnego. Nieważne przecież czy chodzi nam o drukowanie raportu, który dzięki odpowiedniej formie poligraficznej będzie się dobrze czytało, czy o druk artykułów edukacyjnych do samokształcenia. Jedno jest pewne: papier komputerowy powinien być dla nas zawsze dostępny w swych różnych formach, tak - abyśmy nie dali się zaskoczyć ani nagłym, ani rutynowym sytuacjom.

 

Papier komputerowy - podstawowe standardy 

Dla pełnej wygody klienta, w sklepie on-line oferujemy uniwersalny, biały papier ksero w formatach A4 i A3, w najbardziej popularnych gramaturach, czyli od 70 do 280 g/m2. Papier sprzedajemy w ilościach preferowanych przez klientów, dzięki czemu zakupy mogą być w pełni zoptymalizowane do potrzeb pracy klienta, bez konieczności nadmiarowego lub zbyt częstego zamawiania. Wiemy, że każdy klient zna najlepiej swoje potrzeby. Standardowe opakowanie to 500 arkuszy, proponowana przez nas wersja ekonomiczna to 240 ryz. W sklepie dostępnych jest także 30 kolorów papieru. Wszystkie te propozycje pozwalają klientom wyposażyć biuro lub domowy gabinet w zasoby papieru zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami najwyższej jakości poligraficznej.

 

Papier komputerowy do każdego rodzaju i typu drukarki 

W ofercie naszego sklepu proponujemy najwyższej jakości papier komputerowy do wszystkich typów drukarek podstawowych lub specjalistycznych, od atramentowych i laserowych, poprzez różne typy faksów i drukarek igłowych. dysponujemy także wyborem papieru fotograficznego do pracy profesjonalnych grafików i prób utalentowanych amatorów. W naszym sklepie papier komputerowy dostępny zawsze i na każdą okazję to misja codziennej pracy. Po prostu wiemy, że papier to podstawa dla każdego i pracujemy tak, aby nasi klienci mogli skupić się wyłącznie na swoich celach indywidualnych, dobór i wybór papieru powierzając nam. Papier komputerowy to dziś narzędzie pracy każdego z nas, od sekretarki po kompozytora opery. Cenimy każdą z tych ról budowania sukcesów w biurze i domu, po prostu pomagamy naszym klientom oglądać ich sukcesy na papierze, zrealizowane z dumą i radością.