Tonery zamienniki Brother Color

Tonery zamienniki Brother Color

Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Brother są bardzo dobrej jakości jednak często są zbyt drogie dla większości użytkowników posiadających urządzenia drukujące Brother. Dlatego poniżej przedstawiamy Państwu alternatywę - zamienniki tonerów do drukarek laserowych Brother. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas ceny spełnią Państwa oczekiwania. Jeśli nie znajdą Państwo potrzebnego zamiennika prosimy o kontakt - postaramy się uzupełnić naszą ofertę.

Wszystkie zakupy tonerów zamienników z naszej oferty, które przekroczą wartość 600 zł netto nagradzamy bonem podarunkowym Biedronka o wartości 100 zł

17 produkt(ów)

na stronę

17 produkt(ów)

na stronę

Posiadacze drukarek kolorowych marki Brother z pewnością są zadowoleni z jakości otrzymywanych wydruków. Kolory są żywe i nasycone, kontrast bardzo wysoki, a czas drukowania wręcz idealny. Radość z posiadania kolorowych drukarek laserowych Brother ustępuje jednak frustracji w momencie, gdy przychodzi czas wymiany tonera. Kilkaset złotych (często blisko tysiąca), w zależności od modelu, stanowi spore obciążenia dla domowego budżetu. Istnieją na szczęście zamienniki, pozwalające cieszyć się doskonałą jakością i znacznie obniżyć koszta eksploatacji. 

Tonery zamienniki Brother Color - czy to się opłaca?

Porównując ceny nowych, oryginalnych tonerów japońskiego producenta i dostępnych tonerów zamienników mogą Państwo czuć pewne obawy. Często trzykrotnie niższe ceny zamienników zmuszają do zastanowienia się, czy możliwe jest, aby oferowały one choć zbliżoną jakość. Cóż, warto przekonać się o tym samemu, ale z naszego doświadczenia wyraźnie wynika, że nie ma dostrzegalnych różnic pomiędzy oryginałem a zamiennikiem - poza wyraźną różnicą w cenie. Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas handlowania tonerami zamiennikami udało nam się wyselekcjonować wyłącznie tych producentów, których tonery zapewniają bardzo dobrą jakość w rozsądnych cenach. 

Co ciekawe, oprócz niższej ceny tonery zapewniają zauważalnie wyższą wydajność - bardzo często pozwalają na wydrukowanie do 50% większej ilości stron, w porównaniu do oryginalnych tonerów, co pozwala Państwu zmniejszać częstotliwość ich kłopotliwej wymiany. A to oszczędza czas. 

Tonery zamienniki Brother Color - ekologia

Poza względami finansowymi i wydajnościowymi warto podkreślić, że wykorzystywanie regenerowanych tonerów jest działaniem bardzo pro-ekologicznym. Szacuje się, że w Polsce sprzedaje się rocznie około 4 000 000 wkładów do drukarek (tonerów i kardridży), a zaledwie około 10% z nich podlega ponownemu wykorzystaniu. Reszta niestety trafia najczęściej do pojemników na śmieci, przez co rozkładają się setki lat, a zawarte w nich resztki pigmentu są bardzo szkodliwe dla środowiska. Decydując się na tonery zamienniki Brother Color nie dość, że przyczyniają się Państwo do redukcji ilości wyprodukowanych elektrośmieci, to również mogą cieszyć się pełną zgodnością z oryginałem, dzięki wykorzystaniu m.in. oryginalnej kasety. 

Oferowane przez nas tonery pozwalają oszczędzać pieniądze, czas (rzadsze wymiany) oraz środowisko. To wszystko bez najmniejszego wpływu na jakość wydruku. Po cóż więc przepłacać?