Tonery zamienniki Canon Color

Tonery zamienniki Canon Color

Canon, jako producent wielu urządzeń drukujących, jest renomowaną, światową firmą, oferującą swoje produkty szerokiemu gronu odbiorców. Jednak wysokie ceny za oryginalne materiały eksploatacyjne firmy często potrafią zaskoczyć. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć ofertę zamienników tonerów do kolorowych drukarek laserowych firmy Canon. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć potrzebnego produktu, prosimy o kontakt z nami.

24 produkt(ów)

na stronę

24 produkt(ów)

na stronę

W kategorii znaleźć można zamienniki tonerów do drukarek laserowych Canon Color. Cechują się one wydajnością i wysoką jakością, przy jednocześnie niskiej cenie. Koszt toneru alternatywnego nie przekracza 400 zł z VAT, przy czym z reguły jest dużo niższy, uzależniony od koloru tuszu i modelu drukarki. W kategorii dostępne są zarówno tonery czarne jak i podstawowe kolory CMYK: Cyan, Magenta i Yellow.

Na co zwrócić uwagę wybierając zamiennik tonera do drukarki laserowej Canon Color?

Decydując się na zakup alternatywnego tonera do drukarki warto zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • Certyfikat jakości - dobre zamienniki posiadają certyfikat jakościowy, ISO 9001 lub ISO 14001. Taki certyfikat gwarantuje, że jakoś jest kontrolowana, a produkt jest zaufany i bezpieczny.
  • Brak utraty gwarancji - należy upewnić się, że producent tonera umożliwia utrzymanie gwarancji oraz naprawdę drukarki w przypadku awarii wynikającej z użytkowania produktów zamiennych.
  • Testy zgodne z normą - toner powinien pozytywnie przejść z testy zgodne z normą ISO/IEC 19752:2004(E)
  • Zaufany sklep i znany producent - zakupione części alternatywne zawsze powinny pochodzić z zaufanego, sprawdzonego źródła. 

Czy jest się czego obawiać?

Wielu producentów drukarek przestrzega przed stosowaniem zamienników tuszów, ponieważ mogą one zniszczyć drukarkę. W rzeczywistości jednak dobre zamienniki są wydajne i nie ustępują znacznie jakością tonerom oryginalnym, jednocześnie charakteryzują się dużo niższą ceną. Koncerny chemiczne sprzedają tusz zarówno producentom oryginalnych tonerów, jak i zamienników, półprodukt różni się jedynie najczęściej generacją. Ponadto, materiały wykorzystywane w produkcji zamienników są regenerowane lub refabrykowane, co oznacza, że są one dobrze dopasowane do przeznaczonych drukarek i są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ wytwarzane są z części oryginalnych. Refabrykowane tonery powstają z odzyskanych, pełnowartościowych kaset rozebranych na części i złożonych na linii produkcyjnej. Tonery regenerowane powstają poprzez odnowienie części odzyskanych, przy jednoczesnej wymianie części mechanicznych w przypadku ich zużycia.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie. Oferowane przez nas produkty są wysokojakościowe, korzystne cenowo i pochodzą z zaufanych źródeł. Części zamienne, jakimi dysponujemy, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakościowe. Tonery alternatywne dla kolorowych drukarek laserowych Canon są wydajne i bezpieczne, gwarantując satysfakcję z użytkowania i znaczną oszczędność pieniędzy. Zapraszamy do zakupów!