Nośniki danych

Nośniki danych

Bieżąca archiwizacja danych na zewnętrznych nośnikach pamięci jest niezbędna zarówno do ich właściwej ochrony przed utratą, jak i w celu ograniczenia zużycia pamięci wewnętrznej komputera. Zapisywanie ważnych plików na płytach CD lub DVD jest wciąż popularnym sposobem na taką archiwizację, którą stosuje wiele firm oraz osób prywatnych. W przeciwieństwie do pamięci USB, płyty można w łatwy sposób oznaczyć, co ułatwia skatalogowanie archiwum i późniejsze odnajdywanie potrzebnych danych. W sklepie Renbis mogą Państwo zakupić płyty CD/CD-RW oraz płyty DVD/DVD-RW wyłącznie najlepszych producentów, takich jak Verbatim i TDK, które tylko u nas dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Proponujemy zarówno płyty pakowane pojedynczo, jak również praktyczne i ekonomiczne wielopaki, zawierające od 10 do nawet 100 płyt w opakowaniu. Większość opakowań służy do wygodnego i bezpiecznego przechowywania płyt. Wśród oferowanych w sklepie Renbis płyt znajdą Państwo płyty jednokrotnego oraz wielokrotnego zapisu o różnej pojemności np. 700 MB lub 4,7 GB.

12 produkt(ów)

na stronę

12 produkt(ów)

na stronę

Od nośników danych oczekujemy niezawodności, trwałości oraz wysokiej jakości wykonania. Dla klientów, którzy poszukują właśnie takich cech produktu, oferujemy szeroki wybór nowoczesnych nośników, pozwalających na zapis różnego rodzaju informacji.

Z naszymi nośnikami danych klienci mogą liczyć na wygodę i bezpieczeństwo

Nieważne czy kwestia dotyczy pendrive'ów, płyt DVD czy CD jednorazowego i wielorazowego zapisu - obecnie wielokrotnie sięgamy po takie produkty i dotyczy to zarówno obowiązków służbowych, jak też czasu spędzanego po pracy. Produkty w tej kategorii pozwolą Państwu na łatwy zapis na nośniku oraz na bezpieczne przechowywanie informacji. Ofertę naszego sklepu dopasowaliśmy do różnych potrzeb klientów. Dlatego właśnie znajdą oni tutaj zarówno pojedyncze nośniki wielorazowego i jednorazowego zapisu, jak też wielopaki, w tym opakowania zawierające nawet 100 sztuk produktów. Nasze nośniki różnicuje technologia zapisu oraz to, jak dużo danych może się na nich zmieścić. Łączy je natomiast nowoczesność oraz profesjonalne opakowanie.

Szybki zapis informacji to coś, bez czego obecnie trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Funkcje nośników danych, które wykorzystuje się w biznesie można mnożyć. Nawet podstawowe kwestie związane z domowym sprzętem komputerowym wiążą się z utworzeniem kopii zapasowych systemu lub, jeśli decydujemy się na całkowitą jego reinstalację, zapisem cennych dla nas informacji. Te niewielkie funkcjonalne nośniki to stały element wyposażenia firm oraz prywatnych domowych biurek. Poszukując najkorzystniejszych opcji warto zwrócić uwagę na atrakcyjną cenę, wysoką jakość produktu i szeroki wybór dostępnych opcji. Wszystkie te kwestie traktujemy priorytetowo. Zdajemy sobie sprawę, że informacje zapisane na nośniku to cenne dane, i niezależnie od tego, jaką mają wartość na użytkownika (pamiątkową, służbową, rozrywkową), zasługują na jak najwyższe bezpieczeństwo. Właśnie dlatego wśród naszej oferty znaleźć można tylko rzetelnych, sprawdzonych producentów, którzy zaskarbili sobie zaufanie wielu użytkowników.