Zamienniki tonerów

Zakupy tonerów zamienników promujemy bonami podarunkowymi Biedronka! Więcej informacji? - napisz: biuro@renbis.pl

Produktów od 1 do 24 z 520

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produktów od 1 do 24 z 520

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Dzisiaj mało kto wyobraża sobie nie posiadać w domu drukarki. Dzieci drukują informacje do szkoły, młodzież materiały na studia, a dorośli mogą szybko wydrukować niezbędne dokumenty. Kupując drukarkę, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na jej cenę, ale również na materiały eksploatacyjne. W późniejszym czasie niekoniecznie trzeba wydawać duże pieniądze na oryginalne tusze, ponieważ obecnie większą popularnością (a często i lepszą jakością) cieszą się zamienniki tonerów. Ich stosunkowo niska cena nie ma nic wspólnego z gorszą wartością. Producenci oryginalnych tuszy przeznaczają ogromne nakłady pieniędzy na promocję swoich artykułów. Siłą rzeczy ma to wpływ na ich późniejszą cenę. Producenci zamienników nie reklamują swoich produktów, co ma swoje odzwierciedlenie w ich cenie.

Dobra jakość w niskiej cenie - zalety zamienników tonerów

Pierwszą rzeczą, jaka zwraca uwagę potencjalnego nabywcy jest niska cena. Jeśli porównamy ją z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi otrzymamy co najmniej dwa razy więcej zamiennika w cenie oryginału (często różnice są jeszcze większe). Warto przyjrzeć się wydajności obu produktów. Nieoryginalne tonery są wypełnione do końca i wystarczają na dużo dłużej niż droższe, oryginalne produkty. Producentom zamienników zależy na zadowoleniu klientów i na tej zasadzie wzięciu kolejnego produktu, z kolei producenci oryginałów wolą, aby klient wracał częściej.

Wydruki otrzymane dzięki zamiennikom tonerów mają bardzo dobrą jakość. Mają wyraziste kolory, są czytelne i absolutnie nie są rozmazane. Nie widać różnicy, jakiego typu materiału eksploatacyjnego użyliśmy. Producenci większości dostępnych na rynku modeli drukarek dopuszczają użycie zamienników nawet wtedy, gdy drukarka jest jeszcze na gwarancji. Do usterki może dojść tak naprawdę używając obu typów tonerów, nie obserwuje się zwiększonej awaryjności po użyciu tego nieoryginalnego. Są firmy, które zwracają koszty naprawy drukarki w każdym wypadku. Jeśli rzeczywiście tak jest, to dlaczego nie oszczędzać i nie kupować zamienników tonerów?

W sklepach można znaleźć szeroki wybór nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Prawie każdy oryginalny toner posiada swój zamiennik. Producenci dbają o to, aby ich produkty były najwyższej jakości. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

 • jaki dokładnie toner potrzebujemy - zwracamy uwagę na model naszej drukarki
 • sprawdzamy dostępność zamiennika w sklepie (wybieramy sprawdzonych producentów i dostawców)
 • warto zasięgnąć opinii innych
 • zwracamy uwagę na warunki gwarancji - rzetelne firmy dokładnie określają w nich nałożone na siebie obowiązki

Zamienniki tonerów to świetny i sprawdzony sposób na obniżenie kosztów eksploatacji naszej drukarki, nie tracąc przy tym na wartości wydruków. Ich niższa cena nie świadczy o kiepskiej jakości - raczej o mniejszej promocji produktów. Nie trzeba się również obawiać nieprzestrzegania warunków gwarancji drukarki. Producenci często dopuszczają możliwość używania zamienników. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości w niskiej cenie - wybór zamienników tonerów będzie dla Ciebie najlepszą możliwością.

Drukarki są wszechobecnymi urządzeniami w naszych domach i biurach. W zależności od naszego zapotrzebowania i możliwości finansowych, powinniśmy zastanowić się jaki typ drukarki wybrać. Do eksploatacji urządzeń laserowych potrzebujemy tonerów. Tego rodzaju drukarki przydatne są wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na druk jest stosunkowo duże i zależy nam na szybkości.

Zalety zamienników tonerów

Zakup drukarki laserowej jest opłacalny dlatego, że choć samo urządzenie nie jest najtańsze, to już jego ekploatacja może przynieść oszczędności w stosunku do sprzętu atramentowego. Tonery bowiem wymagają zdecydowanie rzadszej wymiany i na dłużej wystarczają. Ponadto nie wysychają. Jeśli chcemy ograniczyć jeszcze bardziej koszty eksploatacji drukarki laserowej, możemy zdecydować się na zamienniki tonerów, które niejednokrotnie potrafią być znacznie tańsze od oryginalnych egzemplarzy. Dodatkowo, dzięki rozwojowi Internetu, możemy dokonać zakupu toneru przez Internet. W naszym sklepie masz możliwość zakupienia takich właśnie zamienników. Dzięki temu w wygodny sposób możesz bez wychodzenia z domu kupić wartościowe akcesoria, pozwalające Ci zaoszczędzić na kosztach eksploatacji Twojej drukarki laserowej. Tonery mają długą żywotność, a zatem wystarczają naprawdę na wiele wydruków. Ma to zwłaszcza znaczenie w dużych przedsiębiorstwach, w których zapotrzebowanie na tego rodzaju działania jest wyjątkowo duże. W takich miejscach codziennie drukuje się bowiem sterty dokumentów i raportów. Wydajny sprzęt i toner jest zatem podstawą do dobrego funkcjonowania obiegu informacji, a co za tym idzie - całej firmy.

Również w domu może nam się przydać drukarka laserowa na toner. Tusze atramentowe czasem zasychają, jeśli się z nich długo nie korzysta. Nawet zatem jeśli drukujemy sporadycznie, toner powinien spełnić nasze oczekiwania - w przypadku rzadkiego korzystania może nam wystarczyć naprawdę na bardzo długi okres czasu, więc nie będziemy musieli się martwić o konieczność ewentualnej szybkiej wymiany.