Przegrody do restauracji, kawiarni, gastronomii, salonów fryzjersko - kosmetycznych

Przegrody do restauracji, kawiarni, gastronomii, salonów fryzjersko - kosmetycznych

Przegrody, osłony do restauracji, pubów, kawiarni i szeroko rozumianej gastronomii itp. Umożliwiają odizolowanie klientów

Brak produktów spełniających kryteria.

Przegrody z plexi

Wymagane w reżimie sanitarnym przegrody z plexi, pozwalają na zwiększenie wykorzystania powierzchni lokalu. Ta uniwersalna osłona wspiera profilaktykę, chroniąc pracowników i klientów przed zakażeniem. Realnie wpływa więc na postrzeganie Twojej firmy i pośrednio na dochody. Tego rodzaju szyby ochronne doskonale sprawdzają się w restauracjach, kawiarniach, szeroko pojętej gastronomii, a także salonach urody czy lokalach fryzjerskich. Tworzone pod wymiar plexi są w pracy cenione znacznie bardziej niż szkło. Szyba z tworzywa sztucznego nie powoduje ryzyka uszkodzenia, a jednocześnie zapewnia dobrą widoczność.

Bezpieczne materiały przegrody ochronnej

Dostępna w naszym sklepie przegroda ochronna została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Tworzywo sztuczne, z którego wykonano osłony, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne czy stłuczenie. Stabilna podstawa gwarantuje pewne oparcie dla aluminiowej konstrukcji. Wysokość produktów została tak dobrana, aby realnie zmniejszyć ryzyko zachorowania i spełnić wymogi prawne.

Ochrona zdrowia personelu i klientów polega na zminimalizowaniu kontaktu z osobami potencjalnie zarażonymi. Jest to szczególnie istotne, przy braku pewności czy spotkany człowiek nie transmituje wirusa. Osłona z plexi tworzy barierę między klientami, nie ograniczając widoczności. Są zatem optymalnym rozwiązaniem w miejscach takich jak restauracje, gdzie goście chcą się czuć swobodnie.

Dlaczego warto korzystać z osłony?

Niewątpliwe zalety plexi to:

  • Bezpieczeństwo użytkowania: tworzywo z którego jest wykonana, nie ulega łatwemu uszkodzeniu, nie bije się. Jest znacznie wytrzymalsze niż tradycyjne szkło.
  • Łatwy proces montażu: zestawy kupuje się gotowe do ustawienia w odpowiednim miejscu. Istnieje możliwość przymocowania ich do powierzchni, ale nie jest to obowiązkowe.
  • Prosta w utrzymaniu w czystości i dezynfekcji: równą powierzchnię łatwo umyć środkiem do szyb i zdezynfekować odpowiednim preparatem.
  • Poczucie bliskości z klientem: nawet gdy oddziela Was bariera w postaci plexi, gość ma idealną widoczność. Dzięki temu nie czuje się osaczony i może zachowywać kontakt wzrokowy z pracownikiem.

Szyba ochronna z reklamą

Obowiązkowa osłona ochronna może się stać sprzymierzeńcem Twojej firmy. Pozostawiona pomiędzy dwoma warstwami tworzywa przestrzeń, może zostać wykorzystana w celu umieszczenia reklamy. W wypadku lokali gastronomicznych może ona zawierać sezonowe dania czy ofertę tygodnia, zwiększając sprzedaż wybranych produktów i optymalizując koszty produkcji.

Podobne zastosowanie znajdzie reklama w punktach usługowych, takich jak salony fryzjerskie i kosmetyczne. Nie tylko oddzielą dodatkowo poszczególnych gości, ale też zwrócą uwagę na stosowane produkty i podniosą prestiż zakładu. Mogą też zaprezentować usługi czy aktualne promocje.

Dla kogo przeznaczona jest oferta plexi?

Chociaż oferta sklepu koncentruje się głównie na gastronomii, to pleksi znajduje zastosowanie także w innych branżach. Zostały one pozytywnie przyjęte także wśród:

  • instytucji bankowych - oddzielając poszczególne stoiska i doradców
  • branży medycznej - jako element ochronny w poczekalniach i recepcji
  • punktów usługowych - zwłaszcza tych, które prowadzą stanowiskową obsługę gości lub posiadają poczekalnie.

Dzięki temu, że istnieje możliwość wycięcia pleksi na wymiar, są one dostępne dla każdego pomieszczenia i lokalu.

Ponadczasowe rozwiązanie

Obowiązkowe dzisiaj plexi, które wiele firm już zakupiło, będą wykorzystywane jeszcze długi czas. Nawet po zwalczeniu wirusa, postrzeganie rzeczywistości przez ludzi się zmieni. Osłona z pleksi daje odczuć, że firma interesuje się ich dobrem. Biurko czy stół w restauracji na którym znajduje się przegroda nikogo już nie dziwi. Wprost przeciwnie, zapewnia ona bezpieczeństwo przy zachowaniu komfortu pracy.

W ofercie posiadamy przegrody o rozmaitych wymiarach. Gotowe rozwiązania są standaryzowane, dlatego powinny pasować w większości wypadków. W przypadku niestandardowych potrzeb, prosimy o kontakt. Nasze produkty są dobierane z najwyższą starannością.