Osłony antywirusowe

Osłona antywirusowa kasy w sklepie to podstawowa forma zwalczania ryzyka rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych drogą kropelkową. Prosta ścianka wykonana z plexi to niewielka inwestycja dla Twojego biznesu, może jednak mieć ogromny wpływ na zatrzymanie rozwoju choroby zakaźnej w trakcie pandemii. Osłona antywirusowa na ladę to nie tylko niewątpliwa ochrona dla pracowników, ale też i gwarancja bezpieczeństwa dla klienta.

Brak produktów spełniających kryteria.

Osłona antywirusowa do sklepu

Osłona antywirusowa sprzedawcy pomaga chronić się przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową, na przykład podczas kichnięcia, ale także w trakcie mówienia czy oddychania bez zachowania odpowiedniej odległości między osobami prowadzącymi konwersację. Aby zadbać o należytą higienę, osłony antywirusowe należy regularnie dezynfekować z pomocą odpowiednich, nieagresywnych środków odkażających oraz miękkiej ściereczki. Stosowanie nieodpowiednich środków dezynfekcji może doprowadzić do zarysowania powierzchni osłony z plexi. Jednak w wypadku ścianek plastikowych, ich wymiana jest znacznie mniej kosztowna niż w wypadku szklanych przegród, które także ulegają zarysowaniom podczas nieprawidłowej pielęgnacji i konserwacji.

Osłony antywirusowe dla Twojej firmy

Aby spełnić warunki bezpiecznej obsługi klienta, przezroczysta ścianka z plexi będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Jednak aby nie zatracić charakteru lokalu, instytucji bądź sklepu, plastikową płytę ochronną można w dowolny sposób przerabiać i dostosowywać do brandingu Twojej marki. Takie osłony jesteśmy w stanie oklejać lub trawić w nich logotypy niewielkim kosztem, a z spektakularnym efektem.

Antywirusowa osłona - gdzie się przyda

Z zalet tych prostych elementów, jakim są osłony antywirusowe, skorzystać może wiele placówek z różnych branży. Mogą skorzystać z nich w szczególności apteki, sklepy spożywcze, sklepy budowlane oraz wielobranżowe czy też urzędy. Wizyty w tych miejscach są nierzadko nieuniknione dla dużego grona osób, z tego względu ruch w nich może pozostać natężony.

Ścianka z plastiku w aptece

Miejsca takie jak apteki czy przychodnie, które często są odwiedzane przez osoby przeziębione i chore, są miejscem szczególnego rozprzestrzeniania się wirusów, bakterii, grzybów oraz wszelkich ich form przetrwalnikowych. Oprócz dokładnej dezynfekcji, warto zainwestować w osłonę dla stałych pracowników placówki, tak by mogli kontynuować swoją pracę jak najdłużej w dobrym zdrowiu.

Osłona antywirusowa i jej wymiary

Osłony antywirusowe występują w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb kupującego. Ścianki posiadają także niewielki otwór dzięki któremu można podawać produkty lub przekazać resztę pieniędzy.

Grubość ścianki dzielącej - czy ma znaczenie?

W zależności od pola powierzchni ścianki, płyta plexi może różnić się grubością aby utrzymać odpowiednią sztywność materiału. Niemniej grubość przezroczystej płyty z jakiej wykonana jest ścianka ochronna, wszystkie skutecznie chroniąc przed przenoszeniem drobnoustrojów z osób stojących po przeciwnych stronach. Wymiary można wygodnie dobrać do swoich potrzeb.

Montaż osłony antywirusowej

Osłony z pleksi są niezwykle lekkie, dzięki czemu ich transport jest łatwy i szybki. Odpowiednio zabezpieczone, nie ulegają zarysowaniom oraz uszkodzeniom w drodze z magazynu do kupującego. Montaż osłony antywirusowej do bezpiecznej obsługi klienta różni się w zależności od wybranego modelu - niektóre są zawieszane od sufitu, inne przymocowywane do ścian, jeszcze inne dzięki wspornikom, można łatwo i bez zbędnych komplikacji zwyczajnie postawić na ladzie. Te ostatnie są łatwe w czyszczeniu, nie wymagają specjalnej obsługi w montażu i ewentualnym przestawianiu w trakcie zmieniania aranżacji w lokalu.

Osłona z plexi dobrana do Twoich potrzeb

Wierzymy, że w szerokim asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo ściankę z plastiku odpowiadającom Państwa potrzebom. Zapewniamy kontakt w celu wybrania odpowiedniej osłony antywirusowej dla Państwa. Możżesz liczyć na natychmiastową dostawę - już w przeciągu 48h!