Bilety parkingowe bez paska magnetycznego 54x86mm op.5000

Bilety parkingowe do systemów parkingowych
TK450
SP207
TK Unlimited
54mm x 86mm
gramatura 209g


UWAGA! Jednostka sprzedaży - karton 5000 biletów

Dostępność: W magazynie

Cena Netto: 339,00 zł Z Vat: 416,97 zł
Pełen opis produktu
Szczegóły

Bilety parkingowe

Bilety do parkomatów składane w kartonie po 5000 szt. Cena dotyczy całego opakowania

Bilety parkingowe bez paska magnetycznego to produkt, który znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju systemach parkingowych, ale nie tylko. Z powodzeniem mogą być stosowane również w różnego rodzaju punktach kontroli dostępu, jako bilety w transporcie publicznym, w bramkach na płatnych autostradach i w wielu innych. Zamawiając bilety parkingowe mogą mieć Państwo pewność, że są to bilety najwyższej jakości, odpowiednie do urządzeń w systemach parkingowych.

Bilety, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju systemach parkingowych

Firma SKIDATA Tickets specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do systemów parkingowych. Bilety parkingowe bez paska magnetycznego o szerokości 54 x 86 mm to produkt, który cechuje się prostotą w zastosowaniu i funkcjonalnością. Systemy, w których używane są bilety do parkomatu firmy SKIDATA Tickets, są łatwe w obsłudze i niezawodne, dlatego też wielu klientów decyduje się na ich wybór. Należy pamiętać o tym, że urządzenia parkingowe będą funkcjonować poprawnie jedynie wtedy, gdy będzie się stosować do nich odpowiednie bilety. Jeżeli zdecydujemy się na zakup lub wydrukowanie biletów do parkomatu, których dany typ maszyny nie obsługuje, grozi to nie tylko tym, że nie będą mogły być one użyte w sposób bezproblemowy. Poprzez takie działanie możemy trwale uszkodzić urządzenie. Firma SKIDATA Tickets współpracuje z wieloma producentami urządzeń typu parkomaty, aby mogli Państwo mieć pewność, że nic takiego się nie wydarzy.

Wysoka jakość i niezawodność

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru i specjalnej technologii produkcji, bilety firmy są odporne na zniszczenia i pozwalają na uzyskanie wysokiej trwałości wydruku. Są one odporne na działanie wilgoci oraz wysokich i niskich temperatur.

Bilety parkingowe bez paska magnetycznego sprzedawane są w zestawach po 5000 sztuk. Podana została cena za karton zawierający 5000 sztuk biletów. Zapraszamy do dokonywania zakupów. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Producent Nie
Recenzje
Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Tagi produktów
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.