Segregatory A4 - jakie wybrać?

Biuro to miejsce, w którym szczególnie trudno jest utrzymać porządek. Mnóstwo dokumentów, zaświadczeń, rachunków i innych papierów. W celu ich posegregowania z pomocą przychodzą segregatory. Pomimo powszechnej cyfryzacji, dokumenty w formie papierowej wciąż wypełniają ogromną przestrzeń nie tylko w biurach, ale również archiwach czy naszych domach. Dzięki segregatorom z łatwością posortujesz oraz przechowasz ważne dokumenty.

Segregatory A4 dekoracyjne.

Są one jednocześnie praktyczne i eleganckie. Dzięki nim utrzymasz dokumentację w nienagannym porządku. Ponadto, doskonale będą prezentować się na półce. Miejscami, w których najczęściej używa się tego typu segregatorów są szkoły oraz biura. Sięgają po nie jednak także klienci indywidualni, aby bezpiecznie oraz w jednym miejscu przechować rachunki czy umowy kredytowe. Znajdą one swoje zastosowanie także w recepcji czy gabinecie. Podczas dobierania wyposażenia tych miejsc, warto rozważyć kupno segregatorów o zróżnicowanej kolorystyce. Ułatwi Ci to późniejsze znalezienie zgromadzonej dokumentacji. Jest to szczególnie duże ułatwienie dla przedsiębiorstw, które podlegają częstym kontrolom.

Segregatory ozdobne pomieszczą dokumenty w formacie A5 oraz A4. W ofercie naszego sklepu znajdziesz segregatory formy Bantex, Eselte, Donau, Leitz oraz Datura. Wśród nich wyszukasz pojedyncze segregatory, zestawy oraz różne szerokości grzbietów. Hitem w naszym sklepie jest segregator z mechanizmem 180° Leitz. Sprzedawany jest on w pojedynczych sztukach, a grubość grzbietu w zależności od potrzeb może wynosić 52 mm lub 80 mm. Na zewnątrz oklejony jest on kolorową folią, a wewnątrz laminowanym szarym papierem. Przyczynia się to do przedłużenia jego żywotności, wykrzywieniem okładek oraz chroni przed zabrudzeniami. Segregator posiada także otwór na palec, który ułatwia wyjmowanie go z półki. Kolejną jego zaletą są metalowe okucia na krawędziach, które chronią przed zniszczeniem okładek podczas wielokrotnego wsuwania i wysuwania na półkę.
Segregatory A4

Różnorodne segregatory A4 - wybierz mądrze!

Segregatory, które znajdują się w naszym sklepie są lekkie. Jest to szczególnie ważne podczas korzystania z nich. Oferujemy produkty wykonane z cienkich, ale naprawdę wytrzymałych materiałów. Ponadto, każdy z nich wyposażony jest w etykietę na grzbiecie, dzięki której łatwo można opisać jego zawartość. Wszystkie posiadają także otwór na palec. Każdy z naszych produktów posiada również gwarancję.

Kolorystyka segregatorów jest różnorodna - znajdziesz tutaj zarówno neonowe, jak i stonowane kolory. W naszej ofercie posiadamy także pojedyncze segregatory w kolorze czarnym. Takie rozwiązanie wybierają najczęściej osoby, którym zależy na schludności i stonowaniu w pomieszczeniu. Dobrze dobrane segregatory ozdobne to bowiem równie istotny element wyposażenia wnętrza, jak i akcesoria oraz meble. Dostosowane do jego całej estetyki, generują wrażenie dekoracyjnej harmonii.

Szeroki wybór tego typu akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie online. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

 

Dodaj komentarz